Masz pytania?
 biuro@fitparking.pl
 +48 505 707 055

Informacje o nas

Nowoczesne systemy parkingowe na miarę Twoich potrzeb.

Specjalizujemy się w obsłudze i zarządzaniu parkingami, dopasowując najnowsze rozwiązania informatyczne i technologiczne do potrzeb klientów. Naszym nadrzędnym celem jest optymalny system parkingowy, który sprosta oczekiwaniom właścicieli miejsc parkingowych w nieruchomościach, biurowcach, szpitalach, hotelach, czy na lotniskach i dworcach.

Wiąże się to z szeroko pojętym doradztwem: analizą lokalizacji, budynku oraz klientów korzystających z parkingu, jak również wyborem najodpowiedniejszego systemu zarządzania parkingiem oraz towarzyszącej infrastruktury.

Dla nas optymalizacja kosztów musi iść w parze z wysokim poziomem jakości obsługi parkingu.

Obsługujemy i zarządzamy parkingami w całej Polsce m. in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Gdynia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Funkcjonalność i elastyczność – to filozofia naszej firmy

Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, najlepsze na rynku rozwiązania, odpowiednio dostosowane do przeznaczenia, lokalizacji oraz potencjalnych klientów parkingu. Współpracujemy z wybranymi producentami systemów parkingowych, sprawdzonymi przez nas osobiście w długoletnich działaniach. Pozwala nam na to przeszło 10 letnie doświadczenie w obsłudze i zarządzaniu parkingami oraz niekorporacyjna struktura firmy.

Dla naszych klientów wartością dodaną takiego podejścia jest bezstresowa obsługa obiektu oraz optymalizacja kosztów:

  • wdrożenia systemu parkingowego, dzięki optymalnej analizie realizacji oraz bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie dopasować najodpowiedniejszy, a niekoniecznie najdroższy system parkingowy,
  • zarządzania i obsługi parkingiem, co jest konsekwencją właściwie dobranych rozwiązań, oznaczeń, optymalizacji obsługi i doboru grupy odbiorców. Dzięki temu, minimalizujemy koszty serwisu lub modernizację nietrafionego systemu, zapewniając jednocześnie rentowność parkingu.
referencje
Zobacz nasze rozwiązania