Masz pytania?
 biuro@fitparking.pl
 +48 505 707 055

Doradztwo

Oferujemy wsparcie doradcze i consultingowe w zakresie przygotowania najodpowiedniejszego rozwiązania systemowego do obsługi i zarządzania parkingiem w:

  • nowym obiekcie parkingowym
  • obiekcie parkingowym, który posiada rozwiązania niezaspokajające Twoje potrzeby, w którym system jest wadliwy lub generuje niepotrzebne koszty.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i zarządzaniu zróżnicowanymi obiektami komercyjnymi, publicznymi, turystycznymi, przyszpitalnymi, zarówno naziemnymi jak i podziemnymi, możemy Cię wesprzeć w wyborze systemu zoptymalizowanego na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Od przeszło 10 lat pracujemy na różnorodnych systemach parkingowych, stąd posiadamy praktyczną wiedzę na temat poszczególnych systemów, które w jednych warunkach się sprawdzą, a w innych okażą się nieefektywne. Dlatego też tak ważną rolę w procesie wyboru właściwego rozwiązania systemowego do zarządzania parkingiem, przypisujemy zbadaniu potrzeb danego obiektu.

Każdą realizację poprzedzamy analizą obiektu pod względem rozwiązań technologicznych oraz dostępu do budynku tj.:

  • wejścia/wyjścia z parkingu po zaparkowaniu pojazdu,
  • domofonu dostępnego z poziomu aplikacji,
  • awizowania gości po numerach rejestracyjnych pojazdów,
  • systemu wymiany informacji w budynku, walidacji płatności, płatności zdanej, płatności elektronicznej dla klientów rotacyjnych.
  • przeprowadzimy symulację wyjaśniającą jak zminimalizować koszty eksploatacji systemów parkingowych oraz w jaki sposób zmaksymalizować przychody.

W zależności od okoliczności (np. czas pandemii), lokalizacji obiektu, liczby miejsc parkingowych i innych czynników, doradzimy jak zapewnić rentowność parkingu, zapełniając możliwie jak największą liczbę dostępnych miejsc parkingowych, wykorzystując nie tylko odpowiedni system ale także grupy docelowe: zarówno klientów abonamentowych, jak i rotacyjnych.

Jeśli możemy Ci w czymkolwiek pomóc, będzie nam miło jeśli się z nami skontaktujesz.

referencje
Zobacz nasze rozwiązania